نرم افزار پخش مویرگی نیکان مهر مهان ایمن، سریع، کارامد و انعطاف پذیر ارتباط شعب و ستاد یکپارچگی سیستم ها گزارشات و نمودارهای متنوع قابلیت شخصی سازی چاپ های قابل تنظیم نامحدود پیگیری اتفاقات سیستم دسترسی های متنوع جستجو روی تمام ستون ها اختصاص اعمال ویژه ساخت گزارشات خاص شما انتقال اطلاعات سریع

شرکت نیکان مهر مهان

با ترکیبی از متخصصان IT، مدیریت، حسابداری و بازرگانی جهت تهیه نرم افزار های تخصصی شکل گرفت. با تلاش چشمگیر و بهره گیری از تکنولوژی های به روز، نرم افزار های متنوعی برای استفاده شرکت ها با کاربردهای مختلف تولید شد. عمده تمرکز ما روی نرم افزار پخش مویرگی و سیستم های توزیع (مانند حسابداری، انبارداری، فروش، سفارش گیر همراه تبلت، حقوق و دستمزد، پرسنلی، خرید، دارایی، دریافت و پرداخت، فروشگاهی، دبیرخانه، ردیابی بازاریاب و ..) است. شرکت نیکان مهر مهان برای شرکت هایی که رویکرد و سیاست خاص خود را دارند، نرم افزار های خاص هم طراحی و پیاده سازی کرده و این نرم افزارها هم به نوبه خود قابلیت اتصال به نرم افزار های دیگر این شرکت را دارند. هدف ما این است که شرکت ها از نصب چندین نرم افزار بی نیاز شده و تمام اطلاعات، مجتمع و در دسترس باشند.

مهمترین مزیت های ما

کلید موفقیت ما بررسی عملکردها و فرایند های هر شرکت، نیاز سنجی، و ارائه راهکار های نرم افزاری و فرایندی مناسب برای آن شرکت است. علاوه بر قابلیت های شخصی سازی (customize) نرم افزار برای هر شرکت یا کاربر، توانایی اعمال تغییرات در برنامه برای هر شرکت به طور خاص و در هر زمان هم وجود دارد. بسیاری از شرکت هایی که در زمینه مشابه فعالیت می کنند، پس از فروش و در طی مدت پشتیبانی، در مقابل تغییرات در نرم افزار سرسختی نشان داده یا با هزینه های گزاف این کار را انجام می دهند. به طور مثال برای اصلاح روند یک فرم، افزودن چند فیلد یا چند کنترل، افزودن یک گزارش جدید بر پایه نیاز شما، طراحی چاپ یا گزارش بر طبق سلیقه شما، زمان زیادی باید منتظر باشید و هزینه بالایی هم صرف کنید. ما به شما تضمین می دهیم که دیگر نگرانی در این رابطه را فراموش خواهید کرد.