نرم افزار پخش مویرگی نیکان مهر مهان ایمن، سریع، کارامد و انعطاف پذیر ارتباط شعب و ستاد یکپارچگی سیستم ها گزارشات و نمودارهای متنوع قابلیت شخصی سازی چاپ های قابل تنظیم نامحدود پیگیری اتفاقات سیستم دسترسی های متنوع جستجو روی تمام ستون ها اختصاص اعمال ویژه ساخت گزارشات خاص شما انتقال اطلاعات سریع

مطالب تصادفی که ممکن است برای شما جالب باشد

فروش سرد وگرم
انواع چک

دسترسی کاربران

دسترسی کاربران در نرم افزار پخش مویرگی روی موارد زیر تعریف می شود:

 • روی ورود به فرم
 • روی توانایی فشردن دکمه
 • روی کارکرد های خاص مثل افزودن یا ذخیره یا تغییر اسناد
 • روی توانایی تغییر دادن آیتم های فرم مثلا در گزارشات برای دیدن یا ندیدن داده های دیگر شعب
دسترسی کاربران

دسترسی کاربران به صورت درخت واره قابل تعریف است، به نحوی که لازم نیست برای اعطای دسترسی تمام یک سیستم، تمام فرمها انتخاب شوند، بلکه با انتخاب شاخه اصلی، تمام زیر شاخه ها به طور اتوماتیک انتخاب می شوند.

شما در این قسمت می توانید کاربرانی به عنوان الگو تعریف کنید و به دیگر کاربران از روی آنها دسترسی بدهید. مثلا اگر کاربر الگوی خود را “اپراتور فروش” تعریف کرده و دسترسی های معمول آن را اختصاص دهید، برای تمام اپراتور های فروش شرکت خود، دیگر لازم نیست که تمام این روال را طی کنید و با دادن دسترسی الگویی که تعریف کردید، خود سیستم این کار را انجام خواهد داد.

در صورتی که کاربری که وارد سیستم شده است، در قسمت دسترسی کاربران، به مکان خاص یا فرایند خاصی دسترسی نداشته باشد، خطایی به شکل زیر مبنی بر عدم دسترسی مناسب دریافت می دارد.

دسترسی کاربران

هرگاه این خطا دیده شود، به این معنی است که کاربر مورد نظر به فرم یا عملکرد خاصی دسترسی نداشته است.

مدیر مربوطه می تواند با صلاحدید خود در قسمت دسترسی کاربران، دسترسی های مورد نیاز را اعمال کند. همچنین بخشی در سیستم پیش بینی شده است که در آن مدیر می تواند به صورت دسته ای برای گروهی از کاربران، دسترسی خاصی را اعطا نماید یا آن را بگیرد.

2 replies
 1. Avatar
  مرتضی شادمهر says:

  سلام. چنانچه درخواست دموی حضوری مد نظر باشد، آیا این امکان وجود دارد؟

  Reply
  • Nikan
   Nikan says:

   سلام. بله این امکان وجود دارد، با تماس با همکاران فروش ما جلسه ای ترتیب بدهید تا در زمان مناسب، در محل شرکت نیکان مهر، یا در محل شرکت شما دمویی از نرم افزار را ارائه دهند.

   Reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *