نرم افزار پخش مویرگی نیکان مهر مهان ایمن، سریع، کارامد و انعطاف پذیر ارتباط شعب و ستاد یکپارچگی سیستم ها گزارشات و نمودارهای متنوع قابلیت شخصی سازی چاپ های قابل تنظیم نامحدود پیگیری اتفاقات سیستم دسترسی های متنوع جستجو روی تمام ستون ها اختصاص اعمال ویژه ساخت گزارشات خاص شما انتقال اطلاعات سریع

مطالب تصادفی که ممکن است برای شما جالب باشد

انواع چک
فروش سرد وگرم

چند کاربر

چند کاربر می توانند به طور همزمان با نرم افزار پخش مویرگی کار کنند؟ در حقیقت هر چقدر که بخواهید!

در این خصوص نرم افزار پخش مویرگی محدودیتی نداشته و می توانید به طور نامحدود کاربر فعال داشته باشید.

چند کاربر

تعداد کاربران شما از طرف شرکت نیکان مهر مهان، محدودیت خاصی نداشته و با توجه به راه اندازی و استقرار، تعیین می شود. نرم افزار پخش مویرگی این توانایی را دارد که با هر تعداد کاربر به صورت همزمان ارتباط برقرار کند به طوری که در روند دیگران اخلالی بوجود نیاید.

کاربران با توجه به سطوح دسترسی مشخص شده برای آنها، در قسمت های مربوط به خود فعالیت خواهند کرد و کارکرد کاربری روی دیگر کاربران تاثیر سوء نخواهد داشت.

3 replies
  • Nikan
   Nikan says:

   سلام دوست گرامی، شما می توانید با عزیزان در قسمت فروش و با شماره تلفن هایی که در بالای سایت وجود دارد تماس بگیرید، یا این که از طریق فرم مخصوصی که در منو وجود دارد درخواست خود را ثبت کنید تا دوستان با شما تماس بگیرند.

   Reply
  • Nikan
   Nikan says:

   سلام، می تونید با تماس با شرکت قرار دموی رایگان دریافت کنید و یا این که بصورت اینترنتی آن را مشاهده نمایید، دوستان ما در شرکت برای ارائه دمو آماده خدمت هستند.

   Reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *