نرم افزار پخش مویرگی نیکان مهر مهان ایمن، سریع، کارامد و انعطاف پذیر ارتباط شعب و ستاد یکپارچگی سیستم ها گزارشات و نمودارهای متنوع قابلیت شخصی سازی چاپ های قابل تنظیم نامحدود پیگیری اتفاقات سیستم دسترسی های متنوع جستجو روی تمام ستون ها اختصاص اعمال ویژه ساخت گزارشات خاص شما انتقال اطلاعات سریع

مطالب تصادفی که ممکن است برای شما جالب باشد

بازاریابی شفاهی یا بازاریابی دهان به دهان

بازاریابی شفاهی عبارت است از انجام تلاش‌های خلاقانه برای اینکه دیگران در مورد شما و محصولات شما صحبت کنند. این روش بازاریابی یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های بازاریابی است و می‌تواند توسط هر کسب‌وکار کوچک و حتی فردی به مرحله اجرا درآید. تنها نیازمند محصول یا خدماتی مشتری‌پسند و یک ایده است که مشتریان را وادار کند تا در نزد دیگران در مورد شما صحبت کنند. گاهی وقت‌ها لازم است که هزینه‌هایی کوچک هم انجام شود اما این هزینه‌های در مقابل روش‌های بازاریابی و تبلیغات مرسوم بسیار ناچیز است.

بازاریابی شفاهی

آنچه باعث می‌شود مردم درباره محصول یا خدمات شما صحبت کنند عبارت است از:

شما و خدمات شما را دوست داشته باشند

هر شرکت یا کسب‌وکاری می‌تواند با کمی تلاش محصول یا خدماتی ارائه دهد که مشتری را راضی کند. این نقطه شروع صحبت کردن در مورد کسب‌وکار شما است اما کافی نیست. این مورد به‌تنهایی فقط وقتی کفایت می‌کند که کسی از مشتری شما به‌صورت مستقیم در مورد محصول یا خدمات شما سؤال کند.

بنابراین یکی از گام‌های بعدی را بردارید:

توجه آن‌ها را جلب کنید

یکی از چیزهایی که می‌تواند باعث جلب‌توجه شود خدمات متمایز است.

موضوع دیگری که می‌تواند موجب جلب‌توجه شود نوآوری است

احساس تعلق ایجاد کنید

ایجاد باشگاه مشتریان اگر به‌درستی اجرا و مدیریت شود، می‌تواند یکی از بهترین روش‌های ایجاد بازاریابی دهان‌به‌دهان باشد.

در این روش هر مشتری احساس می‌کند که به گروه خاصی تعلق دارد و این احساس تعلق باعث می‌شود که در مورد آن با دیگران صحبت کند.

بازاریابی شفاهی

به مشتری احساس هوشمندی بدهید

اگر امکان دارد به مشتری اطلاعات ویژه‌ای در مورد کالا یا خدمات خود بدهید بطوریکه او بتواند با بیان آن اطلاعات به دیگران احساس هوشمندی کند و میل به فردی مهم بودن در گروه دوستان را ارضا کند.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *