نرم افزار پخش مویرگی نیکان مهر مهان ایمن، سریع، کارامد و انعطاف پذیر ارتباط شعب و ستاد یکپارچگی سیستم ها گزارشات و نمودارهای متنوع قابلیت شخصی سازی چاپ های قابل تنظیم نامحدود پیگیری اتفاقات سیستم دسترسی های متنوع جستجو روی تمام ستون ها اختصاص اعمال ویژه ساخت گزارشات خاص شما انتقال اطلاعات سریع

نرم افزار ردیابی بازاریاب

برای شرکت هایی طراحی شده است که تمایل دارند بازاریاب ها را در مسیر حرکتشان کنترل و مدیریت کنند. ممکن است بازاریاب های شرکت، در خانه مانده و بصورت تلفنی یا سفارشی اقدام به ثبت سفارش کرده و مسیر پخش مشخص شده در شرکت را طی نکنند. با استفاده از این نرم افزار تحت نت، مدیران شرکت می توانند بازاریاب ها را در لحظه مدیریت کرده و مکان های ثبت سفارشات آنها و مسیر های رفت و برگشتشان را مشاهده کنند.

تمام فرم های نرم افزار ارسال اس ام اس قابلیت چاپ، ارسال به اکسل، شخصی سازی، جستجوی داده ها در تمامی ستون ها، نمودار روی همه ستون ها، اختصاص کیبرد مجازی، و اختصاص اعمال ویژه برای کاربران خاص را دارا می باشد.

این نرم افزار همچنین دارای محیطی برای طراحی گزارش های مورد نیاز کابران خاص است که ممکن است پیش بینی نشده باشد یا خاص شرکت شما باشد. امکان تنظیم برای چاپ به تعداد نامحدود برای تمام فرم ها و از طریق کاربران شما یا تیم پشتیبانی شرکت نیکان مهر مهان وجود دارد. بد نیست بدانید که تمام کارهایی که در سیستم انجام شده است به ریزترین شکل خود قابل پیگیری و مشاهده است. به این ترتیب خطای کاربری و تمامی اشکالات قابل رهگیری است.

نرم افزار ردیابی بازاریاب

نرم افزار ردیابی بازاریاب

مطالب تصادفی که ممکن است برای شما جالب باشد

انواع چک

برخی از ویژگی های نرم افزار ردیابی بازاریاب نیکان مهر مهان به شرح زیر است :

  • گزارشات مربوط به هر بازاریاب به تفکیک و تاریخ
  • گزارشات مرتبط به همه بازاریاب ها
  • مشاهده مسیر های رفت و برگشت هر بازاریاب
  • کنترل تعداد و سهمیه بندی بازاریاب ها
  • مشاهده تعداد سفارشات ثبت شده برای یک بازاریاب یا همه بازاریاب ها در نقاط خاص
  • تحت وب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *